DÜNYANIN ÇİVİSİ

Dünyanın mevsimleri ilkbahar,Yaz,Sonbahar,Kış ne kadar da güzel tanımlanmıştı.
Mevsimlerin aylara dağılımı ise;Mart,Nisan,Mayıs-Haziran,Temmuz,Ağustos-Eylül,Ekim,Kasım-Aralık,Ocak,Şubat, diye sıcağın,yağmurun,soğuğun tonuna göre şahane bir formüldü.
Mevsimlere bakılınca serin,güneşli ve arasıra yağışlı doğanın yeşillenen yüzü ve takiben sıcakların artması ve doğanın yeniden sararması ile takiben bulutlanan,soğuyan gökyüzü,yapraklarını döküp uyumaya hazırlanan döngüyü kar,soğuk tamamlardı..

Mevsimler, uzun yıllarca formüle uygun seyrederken; gittikçe stress olmuş ,metabolizması değişmiş hale geldi.Bahar,kışa,yaz,bahara,sonbahar yaza,kış, ilkbahara benzemeye başladı.Neden derseniz say say bitmez.
İnsani densizlikler silsilesi konuyu saptırır. İşte bende teorimi tam burada açıklıyorum;insanların da iklimi bu yüzden değişti.!!!
Tüm metabolizma hücreden organa sapıttı.Sakin insanlar; sinirli,sinirliler; psikopat,neşeliler;hüzünlü,hüzünlüler; ağlamaklı,erkekler; kadınımsı,kadınlar ;erkekimsi,ara cins kuşaklar işte bizim zamanımız diye sevinçli oldular.
İleri simülasyonlarda zaten dünyanın çivisi çıkacak diyorlardı ve sanki çivi çakılı yerinden bir gıcırrrttt edip hafif kafa tarafından yukarı doğru kendini gösterdi.
Ben bana birşey olacağından değil ama sonra ne olacağından merak içindeyim.!!?? Reenkarnasyon var ise ; yani bu iyice karışık zamanda yeniden ruhum bir bedene eşlik edecekse işte tam bu noktada çook sıkıntılıyım.
Ha ..... *demek endişesi içinde oluyorum. Diyeceksinizki ;''başa gelen çekilir.'' Evet işte bende bundan korkuyorum zaten.Sizin mevsimlerin formüle uygun gitmesini dilerim.


*Hay Allah :))

Comments

Popular posts from this blog

Güzel Rastlantı

Mode of Suspicious about Physicians

Dream About Healthcare System ;An Humanistic Desire Common Goals